روش‌های ثبت‌نام:

متقاضیان محترم می‌توانند با استفاده از یکی از چهار روش زیر ثبت‌نام نمایند:

ثبت‌نام اينترنتي

ثبت‌نام اینترنتی آسان‌ترین روش‌ ثبت‌نام اینترنت پرسرعت +ADSL2 شرکت مخابرات می‌باشد که برای تسهیلِ فرایند ثبت‌نام، در نظر گرفته شده است. متقاضیان محترم می‌توانند با کلیک بر روی گزینۀ زیر و انتخاب تعرفه دلخواه و کامل کردن فرم قرارداد ، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

 . 

 

ثبت‌نام از طریق پیام کوتاه

یکی دیگر از روش‌های آسان ثبت‌نام اینترنت پرسرعت +ADSL2، ارسال پیام کوتاهِ اینترنت  >به شماره ١٠٠٠٠٠٣٠٣٦ می‌باشد. پس از ارسال پیام، از طرف مركز خدمات و فروش با متقاضیان محترم تماس گرفته می‌شود و مراحل ثبت‌نام از طرف کارشناس فروش، پیگیری خواهد شد.

ثبت‌نام تلفنی

از دیگر روش‌هایی که متقاضیان محترم می‌توانند به آسانی به جمع کاربران اینترنت پرسرعت +ADSL2 بپیوندند، ثبت‌نام از طریق تماس با شماره تلفن 2227007 می‌باشد، در این روش کارشناس فروش، اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام را به‌صورت تلفنی از شما دریافت می‌کند و مراحل ثبت‌نام از طریق مرکز خدمات و فروش پیگیری و انجام می‌شود.

ثبت‌نام حضوری

متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعۀ حضوری و همراه داشتن مدارك لازم به نشانی: اهواز، طالقانی، نبش موسوی،مجتمع کاوش طبقه 2 واحد دوم شرکت پاس ماناماد ثبت‌نام نمایند. همچنین متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین نمایندگی‌ مجاز فروش در شهر خود مشترک اینترنت پرسرعت مخابرات باشند.

مدارک مورد نیاز:


1.کپی کارت ملی

2. مجوز برای سرعت 256 به بالا

 
فرم ثبت‌نام و قرارداد:

با تكميل فرم ثبت‌نام و امضای متن قرارداد و ارائۀ آن‌ همراه با مدارک مورد نیاز به کارشناسان نصب، در زمان نصب و راه‌اندازی مودمِ سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2، ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید تا سرویس اینترنت +ADSL2 شما فعال ‌گردد.

 

 

 

 انتخاب تعرفه و پرداخت ‌هزینه‌ها

انتخاب تعرفه‌ها:

پس از کسب اطلاعات لازم دربارۀ سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2 شرکت مخابرات، لازم است نسبت به انتخاب دورۀ اشتراك و طرح تعرفه مورد نظرتان اقدام کنید.

به عنوان مثال، شما مي‌توانيد با خريد طرح تعرفۀ يك ماهه، با سرعت ١٢٨ كيلوبيت بر ثانيه، ترافيك ٣ گيگا بايت را انتخاب نموده و در طول دوره از آن استفاده نماييد.