همه‌چیز درباره‌ی اینترنت TD-LTE مبین‌ نت

هم زمان با ارائه ی اینترنت بر اساس استانداردهای نسل چهارم موبایل روی سیم کارت، شکل جدیدی از اینترنت ثابت پر سرعت نیز توسط اپراتورهایی مانند مبین نت معرفی شد که دسترسی به اینترنت پر سرعت را به صورت بی سیم و ثابت در اختیار کاربران قرار می داد. این فناوری برخلاف اینترنت ADSL بی نیاز از زیرساخت های سیمی، خط تلفن و پورت های اغلب اشغال مخابراتی است و می تواند از طریق سیگنال های رادیویی به وسیله ی یک مودم اینترنت پرسرعت را دریافت نماید.

اینترنت TD-LTEجدیدترین فناوری روز دنیا در ارائه ی اینترنت پرسرعت بی سیم است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته نیز درحال حاضر ارائه می شود.

TD-LTEجدیدترین فناوری ارائه ی اینترنت پرسرعت بیسیم است که در کشورهای پیشرفته در حال استفاده یا توسعه است

مبین نت اخیراً در شعارهای تبلیغاتی خود، اینترنت TD-LTE را اینترنتی معرفی می کند که می تواند سرعت دانلود 10 برابری را نسبت به اینترنت ADSL مهیا کند. این برتری با محاسبه ی ظرفیت فعلی 40 مگی TD-LTE در مقایسه با متوسط سرعت 4 مگی اینترنت ADSL  به خوبی می تواند وجه تمایز آشکاری بین این دو فناوری اینترنت ثابت باشد. در این محاسبه وقتی میزان آپلود اینترنت TD-LTEو اینترنت ADSLمقایسه شود تفاوت بین این دو به 20 برابر هم افزایش پیدا خواهد کرد.

اینترنت پرسرعت TD-LTEمبین نت به غیر از سرعت، پایداری قابل اتکایی نیز دارد. این ویژگی خصوصاً با توسعه ی بازی های آنلاین، تماس های تصویری و تماشای آنلاین ویدیو ارزشی فراتر از دانلود سریع را برای کاربر فراهم می کند. چراکه در این استفاده های کاربران به غیر از سرعت اینترنت، به پایداری سرویس (پینگ پایین)هم احتیاج دارند.

این ویژگی باعث می شود که TD-LTE مبین نت نسبت به اینترنت 4G (اینترنت سیم کارت موبایل) در انجام فعالیت هایی از این قبیل قابل اعتمادتر باشد.

بدون شک یکی از نقاط برتری اینترنت پرسرعت TD-LTE مبین نت، قابلیت پرداخت وجه پس از نصب کارشناسی در محل استفاده ی مشترکین است. در مدل های دیگر خرید کاربران مجبورند صرفاً به دلیل قرار داشتن در منطقه ی رنگی، وجه مودم را پرداخت کرده و پس از تست در محل سکونت خود، چنانچه کیفیت مناسبی در اینترنت پرسرعت دریافت نکردند مودم خود را عودت دهند تا وجه آن به ایشان پرداخت شود اما مبین نت نصب مودم را توسط کارشناسان انجام می دهد و اگر اینترنت دریافتی مشتری، دارای کیفیت لازم نباشد، مودم را تحویل نمی دهد.

این سیاست مشتری مدارانه، ضمن رعایت حقوق مصرف کننده، از افت کیفیت بقیه ی کاربران به دلیل اتصال یک کاربر با سیگنال دهی ضعیف جلوگیری می کند.

پرداخت وجه پس از تست رایگان سرویس در محل متقاضی

شاید بتوان برترین نقطه ی قوت اینترنت TD-LTE مبین نت را ضمانت 5 ساله در بازگشت وجه مودم دانست. این سیاست که به فروش امانی معروف است، نشان دهنده ی اطمینان کامل این شرکت به کیفیت محصول ارائه شده است. چراکه مبین نت از این طریق امکان بازگشت بدون قید و شرط وجه مودم را فراهم می کند.

اطمینان از کیفیت اینترنت با 5 سال ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه مودم

در نهایت حجم بسته های اینترنتی و تعرفه ی خرید هر بسته نشان می دهد کاربران هرچقدر پرمصرف تر باشند قیمت تمام شده ی کمتری به ازای هر گیگ خواهند پرداخت.

این سیاست نشان می دهد مبین نت بازار مشتریان با مصرف متوسط و  پرمصرف را به عنوان نقطه ی تمرکز فعالیت ها انتخاب کرده است. سیاستی که با توجه به روند افزایش مصرف هر کاربر – از طریق شبکه های اجتماعی، بازی های آنلاین و … و همچنین ماهیت اینترنت خانگی و اداری بودن TD-LTE (استفاده ی گروهی) جامعه ی روبه رشدی را هدف گذاری کرده است و برای این دسته از کاربران ارزانترین اینترنت پرسرعت محسوب می شود.